| SmecheBossTheBoss a întrebat:

Cum poti sa te masturbezi?

12 răspunsuri:
| Umbra3 a răspuns:

Cu furtunu de la aspirator pornit si tragi in sus si in joslaughing)))

| Crucified a răspuns:

Pai...voila: happy
Ia un fulg si gadilati-o.
Ia-ti aia in mana si misc-o inainte-inapoi, inainte-inapoi; stanga-dreapta, stanga-dreapta.

| Brâncuşi a răspuns:

Cu grijabig grin

| τττ a răspuns:

Iti mai degetul in... laughing))

| LostInBubble a răspuns (pentru τττ):

E baiat Bossul, cred. happy

| τττ a răspuns (pentru LostInBubble):

Aaa rolling on the floor

| Făraş a răspuns:

Cu talentbatting eyelashes

| ZiZan a răspuns:

Cu unghiawinking pune mana si invata pentru scoala!

| plosnitapufoasa a răspuns:

Iti iei penisul in mana. il cuprinzi cu toata mana si misti in sus si in jos. la inceput mai lent apoi maresti ritmul pana te termini. (iti vine sperma) dupa ce a iesit toata stai linistit pe spate si te relaxezi.te gandesti daca ti-a placut. si daca mai vrei. apoi mergi la baie si te speli te imbraci la loc si gata. daca mai vrei poti repeta cant simti nevoia. funda?

| BadSoGooD a răspuns:

Cu burta pe carte...

| Blackdot a răspuns:

Pun pariu ca ai 10 - 11 ani.