| pfff a întrebat:

Cum poti sa scapi de niste sentimente fata de o persoana, cat mai repede posibil? plsz... funda

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu poti.Cu atat mai putin repede.

| play4girls a răspuns:

Cauti cat mai repede posibil alta persoanawinking... logic!

| adriana_3818 a răspuns:

Depinde...daca sentimentele sunt intense.nu cred ca poti scapa atat de usor...si mai ales daca acestea deriva din dragostea pe care o porti unui baiat\unei fete. in fine. iti cauti diferite activitati. iesi in oras cu prietenii, te distrezi.socializezi. incerci sa renunti la ceea ce avea legatura cu persoana respectiva.happy si "scapi" cat de cat.

| Lulu1987 a răspuns:

Rupe orice legatura cu eawinking

| pfff explică:

Problema e ca desi nu vreau il vad in fiecare zi, si deja au trecut vreo 5 luni si tot il iubesc nu mai stiu ce sa fac mi-s disperata, nu stiu ce sa mai fac ca sa il uit

| deya_2793 a răspuns:

Distreazate cu prietenii ca sa iti iei gandu de la acea persoana

| Question_3829 a răspuns:

Te combini cu altCineva
Sa stii ca si eu sunt Cineva tongue

| VanillaSyringe a răspuns:

Gandeste-te la defectele lui /ei tongue. Orice mic defect, transforma`l in motiv de gluma. Cu cea mai / cel mai buna/buna prieten/a a ta, faceti misto de el/ea laughing. te va face sa te simti mai bine tongue