| XxCoryXx a întrebat:

Cum poti sa stii daca un baiat s-a combinat cu tine din dragoste sau doar ca sa faca pe cineva gelos? Un baiat ma place, dar cel cu care m-am combinat ieri, nu mai stiam daca mai simte acest lucru pentru mine(eu il plac) pentru ca ma ignora.Asa ca ieri cand era si baiatul care maa place m-a intrebat. Fundita

Răspuns Câştigător
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Ai grija! ca poate sa iti dea de inteles ca da dar cu un alt zambet pe fata adica cu tine e asa dar celorlalti le zice altcevastraight face nu situ pentru c anul il cunosc de obicei iti dai seama dupa cum iti vorbestethinking dar poate sa fie fals! nu stiu ce sa cred incearca sa il ucnsoti mai bine ianintetonguesi dupa aia te avantitongue succes:* f?blushing

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai iti dai seama ca te place daca te cauta, te suna, vrea sa stea cat mai mult in prezenta ta

| XxCoryXx explică:

Ma cauta la scoala, vrea sa vorbeasca numai cu mine, dar...este genul de baiat care isi traieate viata si nu sta la o singura fata(are in acelasi timp mai multe prietene)SI DE ACEEA este un tip greu de citit si de cunoscut.