| MyrunikElyy a întrebat:

Deci...m-am combinat cu un baiat ca sa-l fac gelos pe altul.Baiat pe care am vrut sa-l fac gelos a reactionat la relatia mea cu celalalt.Prietena mea ce mai buna l-a intrebat daca ma mai place si a spus ca de fiecare data cand ma vedea cu baiatul acela se indragostea mai rau de mine dar el nu o sa ma mai intrebe vreodata daca vreau sa ma impac cu el.Ce sa fac sa-l intreb eu daca vrea sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| oanacameliaa a răspuns:

Asteapta, daca va vorbi cu tine, sau daca va face el primul pas. Nu cred ca e o idee foarte buna, sa il intrebi tu daca vrea sa se impace cu tine, deoarece dupa aia poate sa creda ca esti in " limba dupa el si ai face orice sa fiti din nou impreuna " big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tu primul paswinking.

| AnaRadu a răspuns:

Buna. Pai daca tineti unul la altul poti sa lasi orgoliul deoparte si sa il intrebi. Asta daca mai vrei sa mai existe ceva intre voi. Plus ca din cate ai observat si eu inca mai tine la tine happy...Si asta este dragut. Porfita de ocazie si impacativa! Ai face cel mai bine sa nu astepti sa mai deschida el subiectul pentru ca nici nu o va mai face asa cum a zis si el. Decii, soarta relatiei voastre sta in mainile tale acum. Tu decizi daca sa il intrebi sau sa nu.
Sper ca te-am ajutat! happy

| val18 a răspuns:

Spune-i drept ca nu il paci deloc pe acel baiat si ca a facut asta doar sa vezi daca el te place sau daca inca mai simte ceva pentru tine! si ca ai vrea sa fiti iar impreuna:X cu siguranta iti va spune da! bafta

| Denisa20000 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi stii cum e proverbul ala :,, Nu risti nu castigi,, Asa ca incearca, happy.

| MobscenexD a răspuns:

Da happy, daca nu il intrebi acum cred ca va fi prea tarziu thinking, infine succes!