| Mdadragostea a întrebat:

m-am combinat cu un baiat acum o saptamana pentru a-l face gelos pe altul ( stiu, urat din partea mea... ) si a functionat. azi baiatul gelos ne-a despartit si in timpul in care eram combinata se dadea la colega mea de banca. iar acum se da la mine Credeti ca ma place?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dar teme nu ai?
Ai grija cu relatiile astea de doi bani, asa incep toate panaramele, iar apoi nu stiu de ce li se zice curve.
Daca acum, la 13 ani sau cat ai tu, te combini cu 2 pe zi, si probabil va sarutati, ca doar sunteti impreuna, la 17 ani cand nu o sa mai fii virgina o sa scapi situatia de sub control, o sa te schimbe baietii, n-o sa stii sa opui rezistenta, si n-o sa va opriti doar la saruturi.

Răspuns utilizator avertizat