| Katty2013 a întrebat:

Cum poti sa te imprietenesti cu un baiat de la prima vedere?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i spui si lui. Sau sa-l intrebi daca el crede in dragoste la prima vedere.

| OnuOnulică a răspuns:

La prima vedere doar salutandu-va si vorbind chestii simple si de politete.

| Doub a răspuns:

"Hei. Ce faci? Voiam sa-ti spun ca..."

| Neuronul a răspuns:

Depinde dacă sunteţi colegi, vecini, cunoştinţe, aveţi prieteni comuni, etc.

| andreiul78 a răspuns:

Daca e vorba de "baiatul care nu ma cunoaste inca" atunci :
Mergi la el foarte relaxata si ii zici:"Hei, buna. Tu esti Bogdan nu?" dupa el o sa zica ca nu si ca il cheama... si dupa discutia continua
Bafta!