| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand vrei sa te imprietenesti cu un baiat care iti place?

25 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Incerci sa vorbesti cu el frumos, sa te prezinti, sa te comporti civilizat pentru atractia lui proprie. Ii zambesti si vorbesti frumos cu el. Dar este mai bine sa se imprieteneasca el cu tine, ca doar el e baiatul...si poate ca daca tu te imprietenesti cu el, el poate este genul de baiat care va crede ca esti prea insistenta, si nu vei avea sanse de prietenie sau ceva mai mult de atat. Asteapta. apropo, e o idee buna asta: eu cateodata ii cer ajutorul la ceva apoi ii multumesc si ma prezint, pentru ca daca te prezinti din prima poate te crede putin cam insistenta. Dar nu ii cere ajutorul pana nu aflii cum e el, intreaba pe niste prietene care il cunosc daca el e acel gen de baiat sau etc. Bineinteles, nu mai suntem ca pe vremuri, acum si fetele mai fac,, pasi'', dar mai bine il astepti pe baiat sa vezi daca el face primul pas si daca nu folosesti metoda pe care ti-am zis-o.

Bafta!

| Antrax a răspuns:

Ma duc si ma prezint asa cu un zambet.

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa-l lasi pe el sa faca primul pas, nu incerca sa-l faci sa-si schimbe ideea pe care o are despre tine, incearca sa faci conversatie cat mai multa cu el, fal sa inteleaga singur ca al placi, dar de zis nu ai zi nimic.

| andreig a răspuns:

Ii faci sex oral rolling on the floor

| Moni. a răspuns:

Buna.parerea mea este sa il lasi pe el sa vina la tine. Daca vrei sa verifici daca te place.cand trece pe langa tine sa ii zambesti. Daca iti raspunde la fel... poate ca e interesat de tine happy

| withoutme a răspuns:

Iti iei inima in dinti si te duci la el. faza e sa simta si el ceva pentru tine cat de cat.sau macar sati dea impresia asta k dupa aia vedeti voi...

| Vyio a răspuns:

De obicei incerc sa ma apropii de el cat pot de mult, in sensul ca incerc sa aflu cat mai multe despre el, sa intru in vorba cu el in caz ca imi place ce aflu si incerc sa ma port normal, mai degraba ca o simpla amica. Nu vreau sa creada ca sunt disperata, ci ca imi este simpatic. Restul vine de la sine...

| BuMeRaNg a răspuns:

Eu baiatului pe care l-am placut cu adevarat nu am avut curajul sa-i spun in fata si de aceea am incercat sa ma invart in jurului ...pe scurt am incercat sa-l fac pe el sa ma placa...am aflat totul despre el iar apoi...cand stiam ce fel de om este am trecut la tre3aba. ii faceam complimente si alte chestii din astea doar doar va avea el curajul sa fac primul pas...si asa a fost.happy.doar ca mia demonstrat ca ma place printr-un sms...big grin...acum suntem impreuna si...eu zic sa lasi lucrurile sa mearga de la sine fara sa incerci sa le grabesti sau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu merg si ma prezint....sau ma fac ca il confund cu cineva si spun scuze te-am cpnfundatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu merg si ma prezint....sau ma fac ca il confund cu cineva si spun scuze te-am cpnfundatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu trec printr-o situatie asemanatoare si mi-e tare rusine sa merg la el sa ma prezint sau chestii de genul asta... dar si daca las lucrurile asa... el nu ma va baga niciodata in seama
ce sa fac... daca puteti sa ma ajutati lasati-va id-ul dee mess si va contactez eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e sa faci tu primul pas:cere-i numarul de telefon sa da-i adresa ta de mess iar daca nici asa nu merge petrece-ti mult timp cu el si intreaba-l ce ii place ce gen de muzica etc.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai `ieu pur si simplu` merg la iel si ma prefac ca-mi scap carti`le mereu imi iese o relatie:*
NOROC:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te izbesti in el din greseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ca baiat iti spun sa te apropii de el, sa-i faci gesturi cat de catsa arati ca tii la el si sa il ajuti in munca cea ce ofaci.Crede-ma asta este adevarat
Multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... depinde de baiat... incearca sa te duci la el, sa vbesti, ori il pui pe unu sa il bata, apoi sa te duci la el sa il intrebi ce s intamplat, sa s linisteasca si tot asa, si mai vbesti in fiecare zii cu el, asta sigur ar merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa pleci la el si sa-i spui :,, Vreau sa-ti fiu prietena!,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac cunostinta cu persoana respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma duc la iel \ia daca ai singura pe banga si ma prezint... apoi dupa 1, 2 ai cer nr de telefon si il sun din ce in ce mai des casa isi dea seama ca o / il iubesc si il / o las 1, 2, 3, 4, 5, zile si ai cer sa fie cu mine dar inainte il mai intreb ceva ceva despre el sa fiu sigura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

yti;[p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cac pe iel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de un baiat dar nu am curajul sa vb cu el ce sa fac altceva plsss ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facesti sex...Adica il iei undeva si il minti pentru un motiv anume, cum ar fi sa-i arati ceva si apoi il duci intr-un loc mai retras u te dezbraci apoi il dezbraci pe el... ii sugi**** el tie*****apoi faceti sex.

| poofy a răspuns:

Eu spun sa te dai la el in club si daca are iubitata sa o bati si sa il furi. ceao

| yona a răspuns:

Vad ce comportament are si m'a "bag sub pielea lui" fara a fi insistentatonguetonguetongue