| DuckShit a întrebat:

Cum poti satisface o virgina cel mai bine? ce pozitii este mai bine sa fie folosite?

(romantismul nu trebuie sa lipseasca deci fara perversiuni)

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca fata e virgina nu a mai experimentat nicio pozitie. poti folosi orice pozitie, ei probabil ii va placea, dar daca amandoi sunteti incepatori e recomandata pozitia 69 si misionarului desi eu o detest.
de ce fara perversiuni?!
si fetele se mai gandesc la lucruri murdare ca si noi si daca interpretati niste roluri ii va fi mai usor sa-si ascunda timiditateawinking

4 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Eu una cred ca pozitia cea mai indicata atat pentru fata virgina si poate si pentru baiat este pozitia misionarului(Pozitii de facut dragoste pentru incepatori

Cele mai bune pozitii pe care le puteti incerca daca sunteti incepatori in arta sexului sunt cele clasice: pozitia misionarului, andromaca si lingura. Acestea sunt usor de pus in practica, nefiind nevoie de tehnici sau abilitati speciale pentru a va simti bine.)Sper
ca te-am ajutat si sper sa va simtiti bine amandoi! Bafta!:p

| oOoBrBoOo a răspuns:

Cheamo la tine si pune niste lumanari stinge lumina si fai o cina romantica si dupa aceea o duci in camera la tine si faci dragoste cu ia si ori ce pozitie cel mai fumos lucru e sa fie cu tine.

| Alicamai a răspuns:

Dai limbi o exiciti se pisa pe ea pe urma o bagi maxim de 3 4 ori si cam atat ca nu o sa mai vrea daca o doare SUCCES!

| AliceWonders a răspuns:

Care e legatura dintre romantism si perversiuni, sau de ce nu poate exista una impreuna cu cealalta?