| anonim_4396 a întrebat:

1 noaptecrying((((. mi-e frica.sunt virgina. ce trebuie sa fac sa'l multumesc? atmosfera, pozitii, cum sa'l excit mai bine etc etc.heeeelppppppppppp.funda mare pentru cine ma ajuta mai bine

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Mai bine nu iti incepe viata sexuala daca iti este frica, trebuie sa fii pregatita atat fizic cat si psihic pentru. acest moment, mai bine te-ai rezuma pur si simplu la petting. Daca te iubeste nu cred ca ar insista sa te penetreze. Trebuie sa te inteleaga virgula ca nu vrei sa te dezvirginizezi inca, sau mai pe scurt, nu esti pregatita.

6 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Stai linistita ca o sa inteleaga ca esti virgina si ca nu stii prea multe asa ca nu te mai stresa atat si poartate normal,restul o sa vina de la sine. Poti sa il exciti cu sarutari usoare unde vrei u,sopteste-i cuvinte dulci la ureche, si daca o sa te vada dezbracata nu o sa mai aiba nevoie de nimic, ca o sa se excite sigur. Sper ca nu ai 11-12 anibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mary_5158 a răspuns:

Priveste filmele porno, acolo gasesti raspuns la toate intrebarile tale, simplu: google-filme porno-enter curaj!
(p.s sper sa ai virsta potrivita)

| danypoli95 a răspuns:

O luati incet ii explici ca nu sti bine ca sa faceti si o sa vina de la sine.

| pisy_9676 a răspuns:

Nu trebuie sa ai mare scoala totul vine de la sine curaj

| Adrian1997 a răspuns:

Spai pozitia '' Mama iezilor"? O stii?