| zarchaiev a întrebat:

Un baiat virgin poate satisface o fata care nu mai e virgina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,poate,nu e nevoie sa te dispere idea ca ea ar putea avea mai multa "experienta" decat tine, ci sa te bucure.
Pentru ca stiind mai multe, va putea sa te si inteleaga si sa te ajute daca vei avea vreun "blocaj".
Oricum, de undeva trebuie sa incepi si acum se pare ca ai ocazia.
Mergi cu indrazneala si nu te pierde.
Nu te grabi si fii generos, nu te gandi doar la tine.
Si va fi bine!

15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde ce satisfactie se cauta a fi dobandita. Daca totul tine doar de carnal, va trebui mai intai sa dobandeasca experienta in acest domeniu, dar ar fi trist sa fie doar atat, nu crezi?

| DNSK a răspuns:

Cu conditia sa-i spui lucrul asta. se va ocupa ea de tine

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fa diferenta dintre virgin si impotent; normal ca poate!

| mihai69 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

De putut - poate; da' necazu' e că habar n-are cum!

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mihai69):

E habar n-are, si-a descoperit "puterile" prin masturbare si dupa 2, 3 partide deja incepe sa mearga treaba

| mihai69 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Prin masturbare a învățat ce să facă pentru a se satisface pe el însuși. Femeile mai trebuie mângâiate, sărutate, fiecare în alt fel și prin alte „zone". De aia ziceam că, dacă nu comunică eficient cu partenera (de fapt, ea cu el) nu are șanse să o satisfacă din prima.

| zarchaiev explică (pentru mihai69):

Pai cum o sa pot daca pe mine o sa ma tina poate nici un minut.

| mihai69 a răspuns (pentru zarchaiev):

E și asta o variantă. Dar după un sfert de oră puteți reîncepe, cu mai multe șanse de succes. E totuși o condiție de bază pentru reușita unui act sexual - comunicarea. Dacă ea nu-ți spune ție unde s-o atingi și cum anume ca să-i provoci plăcere, dacă tu nu-i spui ei să se mai oprească dacă simți că la tine se apropie prea repede „explozia", dacă... Înțelegi? Doar privind și ascultând onomatopeele partenerului/partenerei e imposibil să știi dacă faci bine ce faci, dar dacă se colaborează, e cu totul altceva.

| mihai69 a răspuns:

Da, cu condiția ca aceasta să-i spună cum să acționeze.

| neutrino a răspuns:

Unii pot, altii nu. De obicei, cei ce intreaba fac parte din ultima categorie, ei neavand experienta necesara.

Răspuns utilizator avertizat
| Asian a răspuns:

Poate daca stie ceva inainte dar cel mai bine fi tu insati ..fi natural

| Valentino46Rossi a răspuns:

Duap.Mai bine ca unul lucratwinking

| Jimmythecricket a răspuns:

Daca isi face temele bine de acasawinking

| DiudDe a răspuns:

Te poti uita la filme porno, citeste forumuri despre sex. orice ca sa te informezi cum sa o faci mai binehee hee. O poti satisface daca stii cum sa o faci. Doar informeaza-te!