| anonim_4396 a întrebat:

Cum preferati orgasmul? Simultan cu al partenerului, sau fiecare individual? De ce?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesant sondaj in noaptea de inviere.
Si, avand in vedere ca 90% din userii TPU nu l-au simtit niciodata, rezultatele sondajului tau nu vor fi deloc concludente.
Ca sa-ti si raspund, sa nu te las nemultumit, fie simultan, fie nu, important e ca se intampla de fiecare data!

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Nu stiu ce sa zic?! Din ce stiu eu din adolescenta, noaptea de Inviere a fost un prilej de cunoastere aprofundata a anatomiei partenerei, de cunoastere aprofundata ale efectelor negative ale alcoolului, fumatului, postitului indelungat (ce include si postul sexual, parca) si alte chestii... nu le mai insir, ca vorba dvs: multi nu vor da raspunsuri concludente.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-o oarecare masura ne punem de acord, doar ca era vorba de seara de colinda, noaptea de Revelon, nu noaptea Invierii... sper intr-o confuzie.
Inca!

| Deedeek a răspuns:

Individual, ea marti si eu joi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce sa raspund? oare ce sa raspund?!
rolling on the floor

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care era raspunsul pana la urma?laughing

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Ultimul sa fie simultanwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pocaieste-te!

| Hash001 a răspuns:

Dar ce este omul? Robot sa-si controleze corpul?

| Pitbull305 a răspuns:

Simultan.