| bebethomeu a întrebat:

o sa am o intalnire cu iubitul ( nu are rost sa spun ce o sa facem. oricum cu siguranta nu o sa fie sex ) si nu stiu cum i-ar placea sa fiu : epilata sau neepilata in zona intima? Voua baietilor cum var placea thinking Va rog sa nu va bateti joc de mine cu cuvinte rautaciose ca este o intrebare serioasa big grin dau funda!

17 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Poate-si fac oral unul altuia, nu neaparat sex big grin

| RAY a răspuns:

Cate aiureli scriu uni, nu e o iginena persoana daca era am fi evoluat fara par acolo, el este important pentru ca acolo se acumuleaza unele mirosuri care in perioada de evolutie anunta barbatu ca esti pregatita de ovulatie, cred ca pe caldura asta e bine sa te epilezi ai grija la iritati

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa cauti sa renunti la intalnirea aceasta. Ingerii sfinti ai lui Dumnezeu noteaza orice fapta si orice gand in cartile ceresti. Oare ai vrea sa iti fie rusine cand raportul tau scris se va citi in curtile ceresti? Cauta sa te faci placuta lui Dumnezeu luptand impotriva a ceea ce este neplcut Lui.
Biblia nu interzice relatiile sexuale; ci le interzice doar pe acelea care nu sunt in cadrul casatoriei.
Dumnezeu ne indeamna prin apostolul Pavel: "Dar, daca nu se pot infrana, sa se casatoreasca; pentru ca este mai bine sa se casatoreasca decat sa arda." (1Corinteni.7:9)
De ce oare nu astepti pana la casatorie? Nu te lua dupa ce fac toti ceilalti. Este timpul sa incepi sa iti formezi principii. Si unul dintre acestea este abstinenta pana la casatorie. Sa stii ca principiile iti vor forma caracterul; si acesta de pe urma te va face o femeie vrednica de admirat.
Abtine-te pana la casatorie. Dumnezeu a lasat niste reguli tocmai pentru a-l evita pe om de suferinta. Este adevarat ca pacatul este placut -caci daca nu ar fi fost placut nu ar fi infaptuit. Placerea si atractia sunt daruri ale lui Dumnezeu; dar acestea devin pacat cand sunt folosite altfel de cum le-a lasat Dumnezeu. Si nu uita ca Dumnezeu va rasplati pe acela care va face este bine si plcut inaintea Lui. Mai mult decat atat, ascultarea de legile si poruncile Lui este viata si sanatate pentru noi.

| MadaSweet18 a răspuns (pentru anonimg):

Pe tine cine te-a trimis aici? Mai bine ramai la categoria RELIGIE.

| h3r a răspuns:

Întrebarea asta nu își avea rostul. Igiena e igienă, fie că lui îi place cu sau fără păr jos.

Nu pentru preferințele băieților neaparat, dar nici nouă nu ne-ar conveni să arătam nasol. Mult mai bine ar veni o formă normală, fără păduri.

| DarkMyth a răspuns (pentru h3r):

Serios ce baiat ar vrea o pasarica paroasa? sa fim seriosi

| Eufourikul a răspuns (pentru h3r):

Ahahha big like pentru raspunsul tau!

| h3r a răspuns (pentru DarkMyth):

Așa am zis și eu.

| Felys a răspuns:

Epliatul tine in primul rand de igiena ta personala, fie ca ai raporturi sexuale sau nu, ideal ar fi sa te epilezi mereu, am coborat demult din copaci, nu mai suntem maimute sa purtam parul dupa noi

| LinxCont a răspuns:

Parerea mea e ca o fata e atragatoare oricum, indiferent daca pilozitatea este prezenta sau nu in acea zona. Mai la moda e fara par, dar si cu par e ok. Depinde de preferintele fiecaruia.

| Miky1 a răspuns:

Epilata cu siguranta, dar dc asa sigura ca nu o sa fie sex? Ai vreun compex pe chestia asta?

| Andr3y25 a răspuns:

Daca nu este vorba despre sex nu vad rostul! ..Baietii trebui mai mereu sa fie curatei ca nu se stie cand le vine cheful la fete de ceva oral laughing tongue

| bebethomeu explică (pentru Andr3y25):

Mai informeaza-te si tu ca nu se face numai sex! se fac si alte chestii happy

| Belluuu a răspuns:

Cel mai sigur epilata big grin nu-i ma nu-i nu ii va face placere sa vada o tufa, da ai zis "cu siguranta nu o sa fie sex".

| bebethomeu explică (pentru Belluuu):

Multumesc de raspunswinking laughing este folositor cat de cat happy

| pisicafloryan a răspuns:

Da sa fi epilata mai ales ca e zona intima happyhappyhappyhappyhappyhappywinking

| bombonel31 a răspuns:

Cu siguranta epilata, pentru a nul deranja la limba scumpo laughing