| monicaaa17 a întrebat:

Cum preferati sexul? Va place tandru si dragastos sau mai dur?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Private and confidential. chestiile astea nu se discuta

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de momentul respectiv si de persoana cu care faci sex.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cu cine e, dar sunt destul de "dragastos".

| Frank51 a răspuns:

Dur, anytime everytime.

| Endoryus a răspuns:

Stai ca vine baba expirata care spune ca femeile vor doar "dragoste" cu lumina stinsa si plapuma in cap laughing, doamne, face infarct cand vede ce au raspuns fetele mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana/de starea mea.A 2-a varianta, de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dur daca eu sunt in control, dragastos daca ea e in control laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

Mixed.

| brokxy a răspuns:

Fantezia mea cea mai intunecata este sa ma sugrume pana aproape mor happy

| Paul754880338 a răspuns:

Tandru

| Bozgi200 a răspuns:

Toti dur vor... timp de 60 secunde?

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Monotonia intotdeauna devine plictisitoare la un moment dat indiferent ce ai prefera, alternarea este cheiawinking

| qDani32 a răspuns:

Intre, nici chiar asa de finut dar nici sa rup patul. Normal...