| SEXobeat a întrebat:

Cum pun la hi5 sa apara o poza cu mine la ASPECT vreau explicati detaliate

1 răspuns:
| Allexaandraa a răspuns:

Buna.Iti explic eutongue...Intri pe hi5, la profil si vezi ca sub poza iti apare acolo Fotografii, Prieteni, Grupuri, Carnet, si sub astea iti mai apare :Cum vede altcineva, Editare Profil, Modifica Aspectul si Elimina Aspectul. Tu dai click pe Modifica aspectul si acolo o sa iti apara mai multe aspecte, daca te uiti mai bine vezi ca undeva sus dreapta scrie Aspecte create de mine>>Creeaza un aspect pentru profil. Tu dai click pe Creeaza un aspect pentru profil si vezi ca te redirectioneaza pe o alta paginawinkingsi acolo incepi sa creezi un aspect, mai intai pui un Nume, apoi alegi o pozawinkingdar vezi poza trebuie sa aiba dimensiunile care spun eiwinkingnu merge orice pozatonguehappy. Dupa ce ai terminat tot dai la Examinare ca sa vezi cum se vede la profil iar daca iti place dai la Salvare...tongue Sper ca te-am ajutat:*. t pup:*