| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati majoritatea fetelor cand sotul vostru va inseala angrysau cand v-a lasat insarcinata si a fugit de acasabatting eyelashes?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu acum, dar promit sa vin sa-ti spun dupa ce ma inseala happy

| Goete a răspuns:

El singur nu poate lasa insarcinata pe nimeni doar daca o violeaza, nu?
Deci daca ramane insarcinata au facut-o amandoi

| anonimuIl a răspuns:

Însărcinată lași pe altele și fac ele avort.
De când tu aflii că ea a rămas gravidă - NU O MAI CAUȚI - și NU îi mai răspunzi la telefon.
Ea rezolvă problema cu mama ei, o pedepsesc părinții ei.
Tu ești - BĂIAT DEȘTEPT și te bucuri când aflii că a făcut avort.
Îți cauți alta și te culci cu ea.

| anonimuIl a răspuns:

NU e de vină băiatul sau bărbatul că fata sau femeia rămâne gravidă.
Ea trebuie să știe ce are de făcut când se culcă cu unul.
Bărbatul NU are nici o obligație să crească plodul făcut de o PROASTĂ.
Dacă nu face avort se urmează calea legală și se plătește pensie alimentară.
Numai că pe PROASTĂ nu o mai ia nimeni de nevastă cu un plod din flori.
Deci - femeile sunt obligate să știe ce să facă să nu rămână gravide, NU bărbații cu care se culcă ele.

| Mosotti a răspuns (pentru anonimuIl):

Eu nu am inteles ce se sperie fetele cand aud ca au ramas gravide (vaaai ce ma fac, mi-a distrus viata...), nu stiu ele ca exista avort oricand?!

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu mai pot de fericire, îți dai seama...

| anonim_4396 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Lucrurile bune
1) Ai scapat de responsabilitati
2) copii tai te vor iubi numai pe tine
3) nu ai pe unu' care sa iti bata capul seara de seara

Cele rele:
1) iti va fi mai greu la munca
2) nu vei avea mai multe persoane care sa te iubeasca in afara de copii
3) nu vei avea pe unul care sa iti faca placere cu pachetul de durex
4) nu va avea cine te duce cu masina
5) nu vei avea o persoana care sa te inteleaga din priviri in afara de copii
6) nu vei avea pe cine imbratisa seara si sa te sarute " in afara de copii doamne ce am cu propozitia asta laughing "

Deci, e mai bine sa ai sot, sunt mai multe lucruri rele la inselaciune broken heart

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Va trebui să mai crești ca să înțelegi că nici unul din "lucrurile rele" pe care le-ai scris, nu e valabil. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Dala dracu de lucru nevalabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va trebui să plătească pensie alimentară, deci, nu scapă. devil

| Rux04 a răspuns:

Bună. Soțul meu nu a făcut asta până acum dar dacă o va face ne vom despărți și nu îl voi ierta niciodată.