| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, am o intrebare, cum reactionati atunci cand va intorceti acasa cu sotul de la maternitate dupa ce ai nascut cu copilul si el va spune ca vrea sa iasa in oras cu baietii? Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor mai lipseste sa mearga si cu bebelusul de mic sa in invete cum e cu bautura iar mama lui la cratita

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu mi s-a intamplata asta, desii am 2 copii.
Dar cred ca ar fi cea mai mare dezamagire pe care i-o poate provoca un sot, sotiei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii plasezi copilul nou nascut ...in brate. Si astfel s-a rezolvat in cel mai elegant mod problema ivita. rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Se descurca ea cu copilul când sunt eu plecat cu băieții.

| Emma30555 a răspuns:

As angaja o dădaca și as ieși și eu cu fetele sa ma distrez.

| Goete a răspuns:

Cum zice Corbulalbrosu, ia si bebelusul si nu uita sa-i dai lapte si sa-i schimbi scuteculwinking
- si daca tot mergi, sun si eu baietii sa nu fiu singurawinking - stai linistit, nu sun baietii tai

| aumih16 a răspuns:

Inseamna ca e un prost! asta este! are familie tot ce ii trebuie! si umbla dupa altele!

| NotNamed a răspuns:

Mi.ai dat cea mai buna idee. Thx bro

| Cineva797406016386 a răspuns:

Merg cu copilu la prietenari mei și I dau direct vodkă să se învețe cu tăria și când îi mare să termine pahare întregi de țuică în câteva minute : )