| anonim_4396 a întrebat:

Cum reușesc acei actori porno (bărbați) să-și mențină erecția atât de mult, 25, 30 ba chiar și 45 de minute cât durează scenele erotice?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Erecție de 20 - 30 min. înseamnă "atât de mult"?
Adică în traducere, un act sexual de 20-30 min. înseamnă "atât de mult"? laughing
Despre ce vorbiți? Sau pe site-ul ăsta sunt doar puștani impuberi cu acte sexuale de 3-4 min?
Un act sexual de durată medie, pentru un bărbat matur, normal fiziologic, e de aprox. 20 min. Fără pastile sau tâmpenii.
Actorii porno, normal că folosesc "stimulente". Și nu pentru 20-30 min. Pentru că o scenă de 30 min. poate fi filmată în 2 ore.
Și după cum zicea și RacPac, sunt fragmentate.
Nu stă actorul cu drapelul sus 2 ore. laughing

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar ce-i cu interesul asta pentru actorii porno? Tu nu erai lesbiana? happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fake.

| mihai69 a răspuns:

Să crezi tu că stau ei cu ștromeleagul sculat atât timp. Se fac filmări combinate, montaj etc.
Mai e și varianta Viagra, dar devine neplăcut dacă se exagerează.

| halogen001 a răspuns:

Daca omul e tânăr, e ok, nu e imposibil, dar daca e mai în vârstă se pot sa folosi "medicamente" care contribuie la obținerea performantelor respective. Mai e și varianta filmării cu pauze. Se face o pauza și se reia scena cu forțe proaspete de unde a rămas.

| siriusblack98 a răspuns:

Scenele alea de 20-30 de minute se filmează pe durata a mai multor ore, cu pauze. Ai descoperit recent pornache?

| Crackman a răspuns:

Depinde... Multe dintre ele sunt oprite si reluate pe camera dupa ce se linisteste sau cine stie ii tine mult, pe pastilev

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mai, tu ești o Crestina cam kinkihee hee i like it laughing

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Își leagă **** de ațe invizibile