| Bobi234 a întrebat:

Salutare! Care este părerea voastră despre actorii porno? (actori, bărbați, nu actrițe).
Voi ați face asta dacă ați avea oportunitatea?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Industria pornografica ocupa locul 2 la incasari fiscale dupa industria jocurilor Playstation, xbox, pc. Daca eram in america dadeam o fuga in holywood sa imi incerc soarta. Sant firme care iti platesc biletul de avion sa mergi pana la ei si cazarea mesele dar trebuie sa fi reziden in USA

| timidu89 a răspuns (pentru mgtow):

In Romania iti da o masa pe zi macar? laughing

| mgtow a răspuns (pentru timidu89):

Un penis pe la spate atat, in europa mai greu cu actoria

| Bobi234 explică (pentru timidu89):

Cu siguranță se câștigă și în România.

| Bobi234 explică (pentru mgtow):

Chiar și așa, ați încerca? Totuși, bărbații n-ar trebui să fie atât de afectați precum femeile. Nu știu. V-ar afecta dacă cunoscuții voștri ar afla despre voi acest lucru? Sau invers, voi să descoperiți că un prieten, coleg, o cunoștință, practică asta?

| mgtow a răspuns (pentru Bobi234):

Da, nu ar fi rau, nu traiesc cu lumea fac ce vreau

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt eroii acestei lumi. da, cu prima ocazie m-as face actor porno

| doctorandus a răspuns:

Sincer: nu, deoarece poți să iei boli (de ex. herpes), iar a face sex nu e suficient, ci trebuie să faci acrobații sexuale. Iar dacă ți-e frig pe platou nu e problema regizorului.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca "oportunitate" este cuvantul cel mai potrivit aici.

Legat de parerea despre ei... ce parere, pana la urma, faci si ei un ban cinstit sa zic asa.

| Wr3nch a răspuns:

Foarte buna, fac un ban si ce le place.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu am primit oferta dar n-am răspuns. Credeam că pute a picioare.

| Koder a răspuns:

N as refuza, fac si ce mi place si mai si castig, iar in legatura cu confidentialitatea, chiar nu ma deranjeaza, eu trebuie sa traiesc bine si sa mi vad de viata, parerile oamenilor sunt egal cu 0 cand vine vorba despre viata ta. Viata ti o faci tu, nu ceilalti?