| catalinutzu a întrebat:

Cum reusesc sa imi aduc prietena la orgasm

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In primul rand, RETINE!: Orgasmul nu este obligatoriu! Comparativ, daca consideram orgasmul ca cireasa de pe tort, gandeste-te ca, de fapt, tortul te satura, iar cireasa e desertul, da?! - si, fara tort, "flamand", cireasa nu te poate satura!

Deci trebuie sa inveti s-o dezmierzi cu rabdare, cu multa atentie si tandrete, si, cu timpul, poate va ajunge pe nebanuite si la orgasm!
Cine "vaneaza" doar orgasmul, ca pe un trofeu, risca sa nu-l poata ajunge! Asta e!

| NickiMinaj a răspuns:

Nu punand intrebari pe TPU. Si poza aia in baie it's like a major turn-off.

| Pho3nix a răspuns:

Spune-i ca esti gay.

| InoTkd95 a răspuns:

Hm. secretul este sa nu te grabesti. Fetelor le place ca totul sa se intample leenntt... La inceput sarut. o pasional pe gura, pe gat apoi o dezbraci, o lasi sa te dezbrace, o mangai, o saruti apoi ti-a zis Dexteo ( mai improvizezi jh u) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Facand sapaturile arheologice mai atent, mai rapid si atata timp cat e necesar. Asa ca sapa arheologule mai cu spor!

| Ecou a răspuns:

Cred ca daca ti-ai pune o punga pe fata ai avea mai multe sanse happy!

| Dexteo a răspuns:

I faci oral. o mangai cu amandoua maini, o iei pe la spate eu dai rapid de tot in timp ce o tragi de par (cu simt),(nu te opri din mangaiat foarte fin peste tot)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reusesti schimband poza de la profil. Eventual stergandu-ti hi5ul.