| busu11 a întrebat:

Cum imi pot face prietena sa aiba orgasm?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ii freci bine clitorisul si ii pui mana pe barbatia ta care e tare ca piatralove struck

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai incepe prin a o mangaia pe strada, ia-o in brate sarut-o fa-o sa simta ca o vrei. apoi acasa faceti o baie impreuna sau la lumina unei lumanari dezbracativa incet unul pe altul si sarutati-va, iar cand sunteti dezbracati complet nu sari repede so penetrezi doar daca nu vrea asta ci ia-o tandru in brate si dai impresia ca pe ea o iubesti si nu astepti doar sex, apoi fai oral- doar tu la inceput, iar apoi daca vrea si ea... si pozitii ar trebui mai romantice ca nu e o scena de film sa eu tragi numai in doggystyle. sper ca ti-am facut vreo idee. ai putea lua si creioane din ciocolata si sa scrii pe tot corpul ei apoi so saruti peste tot. bafta!

| Mysteryossa a răspuns:

Trebuie sa faci sa se simta f bine cu tine, sa o atingi acolo unde ii place...

| xMoTaNeL a răspuns:

O ****.

| iulia_7948 a răspuns:

Bosule, nu mai esti bosslaughing))

| crisxd a răspuns (pentru iulia_7948):

Cel mai bun comentariu! laughing

| blanOs a răspuns:

Trimite-o la mine!

| EuZina a răspuns:

Dragule,documenteazate pe internet despre asa ceva, poate acolo vei gasi ras, si in plus vei invata lucruri noi.Nu cred ca suntem noi in masura sa ras la asa ceva, singurul ras care ti l-as putea da e s-o intrebi ce pozitii ii plac poate asa vei putea sa o faci sa aiba orgasm.dar dc, esti u sigur ca nu a avut?