| Joker3134 a întrebat:

Dacă un prezervativ este expirat dar nu s-a rupt pot sa fie probleme?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Crackman a răspuns:

Au un termen de expirare cu un motiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Anca32 a răspuns:

Cu siguranță pot fi probleme pentru ca faptul ca este expirat înseamnă că nu mai e la fel de eficient ca și unul în termen de valabilitate. Ca nu s-a rupt asta nu are treaba. Te poți trezi cu surprize

| Issabelle6789 a răspuns:

Probabil ca iti poate cauza iritatii ceva daca era expirat.Cumpara tu data viitoare. Daca n-ai nimic pana acum atunci cred ca ai scapat