| Al270 a întrebat:

Cum s a ma comport cu o fata de care îs îndrăgostit nebunește?

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Normal, atrage-i atentia prin gesturi mici si vorbeste cu ea, despre interesele ei si afla mai multe despre ea, apoi iesiti la un suc cere-i o intalnire.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fii tu însuți. Nu mai pretinde că ești altcinva...relaxează-te și comportă-te normal. Dacă reusești să parcurgi acești pași îi vei atrage atenția într-un mod bun.

| Oana92 a răspuns:

Normal. Natural. Asta daca vrei sa se indragosteasca de tine asa cum esti, nu de un actorwinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu ii arata ca ii cauti atentia si aprobarea. Sunt multe de spus aici, dar daca parcurci pasii astia mici, ai de castigat.

| IAmTheLegendary a răspuns:

De fiecare data cand va intalniti, poti sa-i dai o floare(trandafir) sau ciocolata. Fetele adora ciocolata! tongue
Gaseste lucruri in comun cu ea, stati doar voi singuri si vorbiti si restul o fie pe parcurs. happy