| al260 a întrebat:

Cum sa ma comport cu o fata de care sun îndrăgostit nebunește?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

O iei in brate, o apuci de fund.
ii spui cuvinte frumoase "mama, mama ce buna esti"...o tragi de tate

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa te porti frumos cu ea sa fii manierat sa vorbesti frumos fara un limbaj vulgar.
Fai niste complimente spune-i ca e frumoasa ca arata bine, ca are ochi frumosi si astea fii si amuzant, fa-o sa rada unei fete ii place umorul nu este greu crede-ma o sa-ti iasa bine.Succes.

| Relic a răspuns:

Pasul 1. - Nu fii urat!
pasul 2. - Nu fii sarac!
pasul 3. - spala-te!
pasul 4. - Nu fii prost!
pasul 5. - Invit-o la o plimbare cu masina ta cea scumpa. trebuie sa fie mai scumpa decat garsoniera in care stai cu chirie.
pasul 6. - profita! big grin