| andrei_4419 a întrebat:

Cum sa abordez o fata avand in vedere ca ii propun sa avem o reletie... ajutati-ma sa imi gasesc cuvintele.sau sa o idee.ca doar nu o sa ii spun ca o poezie. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Daca as fi in locul meu nu mi-as face asa zisul"citat"inainte sa-l invat, i-as spune atunci pe moment ce simt si cu siguranta o sa o castigi mai mult, isi va da seama ca este din suflet si nu ceva invatat inainte.Succes!

5 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Foarte usor. primul rind o inviti sa iasa cu tine undeva. dupa ii spui,, imi placi mult. sh as vrea sa fim impreuna. ce zici?,,
sh gata. In ziua de astazi nu prea ai multe de vb pn a aborda o fata. sau a fi impreua cu ea. Bafta! :*:*

mira
| mira a răspuns:

Descoase-o ce pasiuni are si initiaza discutii pe aceste teme. Observa daca are nevoie de un ajutor si fii tu primul care i-l da.

| dana21 a răspuns:

Is de acord cu @lorely....lasa totu sa vina de la sine

| night_crawler a răspuns:

Intai te bagi in seama cu ea... vorbiti despre anumite lucruri...muzica filme etc... apoi daca vezi ca ii place sa vorbeasca cu tine... fa niste glume dar de bun gust... daca va rade...inseamna k ii place de tine...restul sti ce ai de facut

succes happy

| florin_7547 a răspuns:

O inviti la o cafea, suc, inghetata etc. si daca accepta esti pe drumul bun.