| Loreta28 a întrebat:

Cum sa afli daca un baiat de iubeste fara ca sa-l intrebi?
, dar vreau sa va spun de ce am pus aceasta intrebare:
Inainte nu imi atragea atentie, nu vorbea cu mine, dar acum am observat ca aproape mereu la lectii ma priveste, la pauza vorbeste cu mine, face diferite lucruri ca eu sa ii atrag atentia, pe drum spre casa el merge inaintea mea si tot se uita in urma la mine!
Dar uneori ma tachineaza si loveste...

Ce inseamna asta?
Ma place sau nu?

Nu stiu ce sa cred.

ajutati-ma!
Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te ghidezi după,
http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-stii-daca-un-barbat-sau-baiat-te-place
Te pup!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sigur ca te place

| neutrino a răspuns:

Nu numai ca te place, chiar te iubeste. El asa stie sa iubeasca!

| gingergirl1 a răspuns:

Eu cred ca te place!winking

| MrAnderson a răspuns:

Salut

De ce nu il intrebi, pur si simplu, ce vrea de la tine?
Mi se pare cea mai simpla si mai eficienta metoda de a afla adevarul.
Nu ai nimic de pierdut.

| Andeuta a răspuns:

Si eu cred ca te place!winking

| Alexsiatit a răspuns:

Inainte de-a pleca spre casa, as vrea sa-ti spun Loreta ca asta doar timpul va da adevaratul raspuns, iar in ceea ce te priveste, te-as sfatui ca tu sa fi aceea care sa ai "initiativa", daca tie chiar iti place.
Alexsiatat

| Zeuss1smyname a răspuns:

Nu e neaparat sa te placa, adica mai fac si eu chestiile astea cu unele colege si nu imi plac de ele.