| cristi28boss a întrebat:

Cum sa agat fete chiar daca sunt mai plintz?
si cum ma pot imbraca daca sunt mai plinutz ca sa nu se observe si casa pot sa agat fete?

3 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Tu esti complexat de felul' cum arati.Ai doua variante:ori faci ceva in privinta asta, incerci sa slabesti, ori te accepti asa cum esti si iti acorzi incredere.Nu e o problema ca esti mai gras, unele fete chiar prefera asta, tu fi sigur pe tine, poarta-te frumos cu ele si or sa te placa asa cum esti.Acuma' in materie de haine, eu port blugi si pantaloni conici, ai putea sa incerci si tu. Poarta tricouri mai largi sau camasi, depinde ce preferi, iar daca ai timp liber, nu strica sa faci un sport, pe mine m-a dezvoltat mult baschetu'winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le agati, ca nu te duci la peste. Nu poti sa te imbraci intr-un anume fel ca sa nu se observe ca esti plinut. Doar nu vrei sa porti corset. Observ ca te deranjeaza faptul ca esti plinut. Si atunci de ce nu faci ceva in priviinta asta? Incearca sa faci sport si sa mananci echilibrat. Faci asta in primul rand pentru tine, nu pentru "a agata fete". Este adevarat ca in generatiile astea majoritatea fetelor sunt superficiale si stau cu un tip pentru felul in care arata, dar nu toate sunt asa. Incearca sa-ti scoti in evidenta si alte calitati.Bafta.

| cristi28boss explică:

Si pe mine m-a dezvoltat basketul