| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste idei cum si unde sa "agat" fete?

17 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Hei iubito, mă vrei?laughing

| Dariusuu a răspuns:

Nu le agăța, cucerește-le!

| fuzzer a răspuns:

Deci,o fata mai nou, se agata pe domeniul virtual.Pe messenger,facebook,twitter. Daca nu-ti convine ideea cu lumea virtuala,de obicei fete intalnesti in cluburi,discoteci si alte localuri.Te imbraci frumos,o freza, iti iei ceva de baut, sa pari genu' de baiat rau, ca asta le place fetelor, si treci la actiune.De retinut, trebuie sa ai tupeu, sa nu-ti fie jena.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fetele nu se agata! Trebuie sa fii senyual!
BAFTA!

Răspuns utilizator avertizat
| yo547 a răspuns:

Cucerindu-le.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Cumpara-ti un BMW si o sa vina ele ca mustele la ****.

| BreeTPU a răspuns:

Cauta fete din orasul tau pe http://www.bree.ro/fete.php

| Music4life a răspuns:

In primul rand nu-ti uita undita acasa si momeala.
Lasand gluma de-o parte cel mai usor este in mediul in care te invarti, cartier, scoala, pub uri.
Incearca sa ai o tinuta ok, un zambet fermecator si pur si simplu poti folosi replici idioate gel : ai idee cat este ceasul sau ai un foc ( daca fumezi - daca nu fumezi, nu te apuca! ) de acolo poti muta subiectul de la : ce placut este afara sau imi place bratara ta etc.
Batfa!

| a răspuns:

Pai fetele nu pot fi "agatate" atat de usor!
Fii si tu atent cu cea care iti place.Adica din intrebarea ta, vad ca vrei mai multe fete. Fetele nu suporta sa vada ca le inseli.Deci daca iti place o fata, incearca sa fii dragut cu ea, sa ii trimiti mesaje, sa vorbesti frumos.
Cam asta le place fetelor.(o zic din propria experienta laughing )
Sper ca te-am ajutat!

| aleexuţ a răspuns:

Fetele nu sunt rufe. Nu le agăţi, le arăţi că îţi pasă.

| Robyi a răspuns:

Vin ele cand vor happy

| aclean a răspuns:

Conmporta-te frumos, de 1 martie da multe martisoare si de paste costumeaza-te in iepure si da oua la fete. Asta sigur tine. (PS: Prin oua, ma refer la oua de gaina, sau de ciocolata..nu genu ala de oua)

| Claudia15Maria a răspuns:

Sunt fata si iti zic ce vor fetele sa le facinsa te placa depinde de copotament unele sunt mai sensibile si stai atunci cu ele, iar cand vezi ca te plac atunci intreab-o vrei sa stai cu mine dar sa nu fii genul de baiat care frage inimi a doua zii ok caci atunci nu te va mai placea nimei funda?

| 01Snake a răspuns:

Pai e mai complicat: trebuie mai intai sa fiti buni prieteni, dupa trebuie sa vezi daca si ei ii place de tine si apoi ii poti spune.ce ai de spus, daca unei fete nu ii place de tine,. DEGEABA

| Junero a răspuns:

Fi sarmant...

| NamTeen a răspuns:

In primul rand fetele nu se "agata", al doilea lumea asta nu este artificiala, al treilea este ce simti tu pe moment ca este bine sa faci, asculta'ti inima dar si minteawinking