| cristi28boss a întrebat:

Cum sa agat fete chiar daca sunt mai plintz?

Răspuns Câştigător
| Ramooon a răspuns:

In ziua de azi? La cat de superficiala este lumea este mai greu, insa sunt si vor exista mereu oameni care prefera persoanele care sunt mai bine, evident acum important este sa ai niste asteptari reale. Cel mai usor truc este sa ai incredere in tine, invata sa te iubesti si sa te placi si sa fii constient ca kg tale nu sunt un defect, sunt un efect al vieti, al organismului tau. Obezitatea este boala ceea mai intalnita, si ceea mai grea. Este imposibil sa te controlezi cant toata lumea in jurul tau consuma alimente nesanatoase si la televiizor ai parte numai de reclame care te invita la cine stie ce minuni. nu spun sa te complaci, dar nici sa te stresezi peste masura. fii sociabil, cunoste oameni, vorbeste cu cati mai multi si aratele ca in spatele kg. este un tip de gasca, vesel. Este dovedit oameni care au cei mai multi prieteni, au sanse mai mari sa isi gaseasca pe cineva. Si ignorale, nu da atentie prea multa la nici o fata, fetele de obicei au tendinta sa alerge dupa baieti care nu le baga in seama sau nu dovedesc interestongue bAFTA, si iubestete pe tine, restul se vor indragosti si ei. Increderea ta in tine, va fi un magnet pentru alti, oameni in general sunt plini de complexe de aceea atunci cand vad pe cineva increzator stau pe langa el, increderea este un magnet pentru oameni mai slabi, asa ca... e usor tongue Imprietenestete cu oglindahappy

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Baietii mai plinuti sunt plini de farmec, sunt persoane cu suflet mare si nu pot sa cred ca nu ai avea succes la fete. Asa dupa cum exista baieti mai plinuti, exista si fete mai plinute.Eu zic sa incerci mai intai cu ele. Nici nu e recomandat sa incerci cu vreo slabanoaga, ca nu vei gasi intelegere. In occident, nu e nici o problema, foarte multe cupluri sunt formate din cel putin o persoana obeza.

| Romancutza a răspuns:

Un baiat grasut? Unde? Da id-ul lui si mai povestim acolobig grin

| Narfundo a răspuns:

Glumesti ma? Tu nu sti ca mai nou fetele se da in vant dupa grasuti? Iati si un aer dela de peste". Pune o geaca de piele pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca esti mai plinut conteaza sa fii tu insuti. daca o sa fii tu insuti fetele o sa te placa si asa

| cristi28boss explică:

Id meu e end1street