| justmystyle a întrebat:

Hei,buna,salut.Am fost in club sa agat fete. Am vorbit cu una,am ras,am dansat, ne-am simtit bine. Am reusit sa ii iau si telefonul. Este un Xperia Z2... ce ziceti sa i-l returnez?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Asa cevaaa rolling on the floor)))) Esti genial.

Nu stiu, daca ti-a picat cu tronc si vrei sa o revezi, te poti folosi si de scuza asta...adica sa-i returnezi telefonul.

| VadTot a răspuns:

Ai auzit de furt calificat?
http://legeaz.net/noul-cod-penal/art-229
priveste si vezi ce risti!
Sigur acel club avea camere de filmat!
Sigur respectiva fata cu buza umflata a si depus plangere la politie.Si sigur te va gasi cat mai curand. :)))

| DNSK a răspuns:

laughing))))))))))))) nu. vinde-l

| PhaseMorphXR a răspuns:

Se vede ca esti o persoana cu principii, nu te incurci cu numere de telefon, asta e de amatori, ci cu telefoane integrale!

| ihaterain a răspuns:

Vinde-l in obor

| Danzell a răspuns:

Eu zic sa il dai. nu te incadra in categoria de romani marlani. suna-i o cunostinta si spune-i sa va intalniti ca sa il returnezi. zii ca si l-a uitat in club si l-ai gasit.
o sa lasi o impresie buna.

| NameHarris a răspuns:

Ba vindellaughing) Cu cat il dai?

| Me01 a răspuns:

Ai fost la agățat telefoane nu fete laughing

| benga94 a răspuns:

Xperia Z1, 2,3 sau Xperia ultra z cea mai subtire tableta/telefon din lume sunt peste ifon, intelegi?

| justmystyle explică:

A fost o intrebare pusa la misto. Nu o luati in seama!

| andyfcsb2015 a răspuns:

Suna pe cineva din contactele iei (o ruda)si spune-i ca i cazuse si l-ai gasit si vrei sa il returnezi