| Jameson a întrebat:

Cum sa ajungi la inima si la sufletul unei fete?

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

oh go on doar poarta'te bine si tot tacamul. fetele sunt moarte dupa tipii care arata ca sunt altfel si nu se compara cu toti nesimtitii. fii u insuti si ai grija. bafta! funda?

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Complicat...trebuie' sa fii mixul perfect good guy-bad guy sad
ca sa-ti dau un exemplu, combina-te cu cea mai buna prietena a ei, in timp ce te dai la ea.

| NickiMinaj a răspuns:

Complicat...trebuie sa fii mixul perfect good guy-bad guy sad
ca sa-ti dau un exemplu, combina-te cu cea mai buna prietena a ei, in timp ce te dai la ea.

| harciog a răspuns:

Incearca cu mina mai jos si de inima si de suflet.Iti garantez ca ajungi mult mai repede.

| DNSK a răspuns:

Ai niste raspunsuri.sa-ti traiasca! ce vrea o fata.pai.o fata k oricare fata.masini, bijuterii, bani saptamanali, consumatii platite pe nu stiu pe unde. O fata mai altfel k restul, cu capu pe umeri, cu un gram de IQ in taratacutza vrea: atentie, intelegere, cand ea vb n-o critica, judeca, ajut-o, nu ai inteles-o? nu-i bai.da-i impresia numa! intereseaza-te de ea, cum i-o fo ziua, ce-o facut, o tradat-o o prietena, o cearta cu parintii, cu oricine.fii acolo! are ceva pe suflet? fii acolo! o luat un 10 la mate? fii acolo! trust me.doar asa poti! lasa cadoaiele si atentiile.come on.nu-i tarfa ta sa-i dai flori sa stea cu tine! nu o platesti, da-i dai un lucru.tot o pl ii.asa ca.bafta! mai ai ceva intrebari.pm!

Răspuns utilizator avertizat
| NOinformation a răspuns:

Vrajealaa nu.:* Eu sunt fata big grin Dcaa sunteti impreuna. chestii romantice. flori. cadouri. declaratii. Nu conteaza ce gen e fata sau cum aratawinking ORICE fata ramane impresionata de la chestiile romantice. Alint-o. Fara rusine, pentru ca ei ii face placere. Poti sa ii faci un cadou ceva de genu sa o duci intr-un oc fara sa stii si acolo sa aseasca o surpiza. oc ina romantica lumanari. inimioare. oricee, si nu uita de declaratiile de dragoste :p

| Yannku a răspuns:

Ioan esti pe bune?! ai griji ce iti doresti ca s-ar putea sa se implineasca. Si eu mi-am dorit aceas poveste si acum pot zice ca regret! Daca te intere mai multe lasa un raspuns sa-ti explic!

| Jameson explică (pentru Yannku):

Pai explicami mai multe te rog frumos.

| Yannku a răspuns (pentru Jameson):

Sa-ti explic cum sta treaba: in primul rand iti suna daca nu doresti acea fata pentru totdeauna adica na probabil te gandesti ca asa vrei pentru moment dar odata ce ea te adora, te cauta, te iubeste, te preseaza sa no inseli pentru ca ii pasa foarte tare de tine o sa iti para rau k ti-ai dorit asta, de fapt depinde de fiecare persoana, eu cel putin asa vad lucrurile am putin peste 18 ani si sunt intr-o relatie in care mi-am dorito de ceva vreme si acum nu prea imi place si mi-e greu sa ma desp de ea ca sunt implicat in multe chesti si infine astea nu conta. Pentru a cuceri o fata trebuie sa fi tu insuti fara impresi sau alte chesti care nu dau puncte in plus c-i in minus. Traiesteti viata ca una ai si timpu trece, ca sa intalnesti acea fata iti sugerez sa probezi multe (dame) sau cum vrei tu sa le zici! Proband mai multe o sa ai experienta si fata la care te gandesti tu o sa apara si a-i s-o modelezi cum vrei tu avand experienta acumulata in acest domeniu. De exemplu nu poti sa faci un motor pana nu faci cursurile de mecanica stiind cu ce se mananca acel motor! Sper k mi-ai inteles ideea si ti-am fost de folos! Multe succesuri cum se zice pe aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-I ca vrei sa te-nsori si ca-ti plac copiii si ai castigat-o happy. Sau arata-I un diamant happy

| Merry20 a răspuns:

Alint-o, nu o minti, fii cat mai sincer cu ea, fa-o sa vada cat e de importanta pentru tine, fii langa cand are mai mare nevoie de un ajutor, nu o abandona cand se intampla ceva mai greu si nu te simti in stare sa duci situatia. Bucura-te alaturi de ea de lucruri marunte, care poate pentru tine nu sunt importante, dar pentru multe fete din lucruri marunte apar lucrurile mari, fii tu insuti. Si ce-i mai important iubeste-o sincer.

| mike27 a răspuns:

II bagi vrajeala necesarawinking