| 789asd a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat?(cum sa ma imbrac, cum sa ma comporti, ce sa vorbesc)in general cum trebuie sa fiu? plizz help me

Răspuns Câştigător
| AngelWhite99 a răspuns:

Cea mai mare greseala este sa te schimbiu si sa iti schimbi felul de a fi, el o sa te placa asa cum esti dupa schimbare iar cand o sa isi dea seama ca nu esti cu adv asa no sa aiba cuvinte de lauda.

5 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Mie îmi atrage atenţia o fată care nu încearcă să-mi atragă atenţia.

| madalinamadu a răspuns:

Trebuie sa ti tu insuti iar daca el te place, te va aprecia asa cum esti.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Pai mai intai spune-mi Ce fire este baiatul adica este mai rep-er sau ceva de genu
Poate te pot ajuta

| Nyxi a răspuns:

Eu spun sa fii tu insati cand esti cu el, da ii prezinti filmele preferate, muzica preferata, fara sa-i aduci in discutie faptul ca iti place de el, mai intai cunoaste-l si daca aveti ceva lucruri in comun poate se leaga ceva!

| Renny a răspuns:

Imbraca-te in felul tau, dar simplu nu prea piti, fi glumeata cu el glumeste si fi tu insati. Funda? :*