Invita-l la o cina cu parintii tai ca sa le arati ca e de treaba si are un caracter frumos, dar inainte, spune-le si daca nu te cred fa asta.Seara placuta!
Cum adica nu e invatat? e vreun ratat fara scoala? atunci parintii au toate motivele sa nu il vrea heloooo cine vrea ginere analfabet
Bun la ce? Are posibilitatea de a reusi sa ofere tot ce este nevoie intro relatie, intr-un cuplu?
Bun ce? bun ascultator, bun elev? bun platnic? sau ai facut sex cu el si el e bun si tu esti bunăăăăăăăă, ce vârstă ai?
Vorbiți împreună tu cu iubitul și cu părinții la o cafenea, dacă te iubește vor realiza și ei ăsta. Dacă nu merge spune ca nu contează ca e învățat ci ca te face fericita.
Este destul de bun pentru ce sau cine?
Ce inseamna "invatat" pentru tine, fii mai explicita, da si niste varste ale voastre.
Tu esti cu facultate terminata si el este fara liceu, sau cum?
Să nu tragem concluzi pripite, poate n-a avut ocazia să urmeze studi superioare. De exemplu uchi-meu și toată generația născută înainte de '95, nu are liceul terminat, iar cauza era faptul că satul este unul destul de izolat, iar înainte de 2011 nu exista transport public în sat. E bine nu are el prea multă școală, dar e muncitor și inteligent. Deci să nu judecăm fără să cunoaștem. Și da ar avea șansa să facă seralul, dar na îi e cam rușine să revină pe bănciile liceului.
Poate, dar daca nu ai scoala nici sanse bune la o munca bine platita nu ai.
Asta cu invatatul e vrajeala, daca avea bmw nu era nici o problema nu? eu cred ca nici tu nu il placi e doar un simplu provider atat, lasa-l ca nu are sens sa va pierdeti timpul aiurea, cauta tu altul cu mai multa economie sa spun asa