| vreauuncont a întrebat:

Am 16 ani si parintii nu vor sa ma lase sa merg cu colegii la mare. Cum sa ii conving? Chiar si 2 zile ar fi destul.

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nici pe mine nu m au lasay la 16 ani. sunt parinti.se ingrijoreaza.este normal.pentru ca esti doar un copil.si cu lumea asta rea se poate intampla multe. daca mergi cu niste prieteni mai mari ca tine de exemplu 18-20 de ani.pot venii sa vb cu ai tai.asa poate da.o sa ai si tu copilasi si o sa vezi ca asa vei proceda si tu.

| Babyy_3377 a răspuns:

Nu e vreme de plaja la noi aici, te asigur!winking