| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat pe care nu il cunosc?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Pentru inceput ii zambesti, il privesti... incerci sa il saluti si sa a aflii fie numarul sau de telefon, fie e-mail-ul... O sa vina singur la tine dupa daca nu e timid happy

| Jigsaw a răspuns:

Faci o laba virtuala.

| Demetriavic a răspuns:

In primul rand un baiat nu se poate cuceri ai cumva o licoare secreta? si mai ales daca nu-l cunosti... poti sa te duci sa il intrebi daca vrea sa fiti macar prieteni dupa vine si standardul de iubiti dac vrea si el!

| MirunaGabriela a răspuns:

Pai, in primul rand ar trebui sa-l cunosti. Cand il vezi sa-l saluti.sau daca nu ai vb niciodata cu el.sa pui o pr de-a lui sa te prezinte. Si poate faci rost de nr lui si ii mai dai din cand in cand un mesaj...altceva nu prea stiulaughing