| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
| gamerandrei a răspuns:

Daca nu te place cu adevarat atungi las-o balta, daca se preface ai noroc

| Isstiiiiiii a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine, am conoscut o fata frumoasa si vreau sa stau cu ea dar ea sta cu alt baiat, dar acel baiat nu o mai gaba in seama dar ea tot vrea sa stee cu ea iar pe mine nu ma baga in seama sad Va rog ajutati-ma

| Isstiiiiiii a răspuns:

Cunosc de cateva zile o fata si as vrea sa stau cu ea dar din pacate ea sta cu altul, dar acel baiat nu mai vrea sa stee cu ea dar ea tot vrea sa stee cu el si pe mine nu ma baga in seama.am incercat sa vb cu ea, am vb dar nu prea merge.Va rog sa ma ajutati sad

| costel10 a răspuns:

Pai de inceput trebuie sa te tii dupa ia si sa ii spui ca o iub

| costel10 a răspuns:

O lasi dao ...bvb

| dmxxxl a răspuns:

Imi palace de o fata si n stiu cum sa fac.ma inteleg f bine cu ea suntem amici dar nu prea am curaj sa ii zic daca vrea sa stea cu mine

| alfred15 a răspuns:

Baieti. Am si eu o intrebare.Am o colega (deci dotata rau) si am vorbit cu ia la telefon, prin mesaje, la scola.si intr-o dimineata ma trezesc cu un mesaj... ceva de genu(nu vreau sa fiu cu tine.etc.etc (dar eu in dimineata respective i-am zis doar. "Neata"). si imi pare rau.ptr ca fata arata bine e foarte frumoasa. ce pot sa zic. tin la ia... Aici e si Intrebarea : Sa mai incerc sa vorbesc cu ia? Nam mai sunato de 1 luna.

Alte răspunsuri
| codrin10 a răspuns:

Eu nu am reusit.La mine e diferit.Nici nu iti dai seama daca iti vorbeste pe bune s'au nu. Ce sa fac?

| codrin10 a răspuns:

La mine situatia este mai ciudata. Mie imi place de ea dar nu stiu sigur daca si ea ma place(am 15 ani.De asta nu spun ca ma iubeste s'au ca o iubesc). Ce sfaturi imi puteti da? Cum pot afla.

| cosmote a răspuns:

Pai te duci la ea ii dai un lant de argint sau ceva si o intrebi daca te place

| PuKa_2254 a răspuns:

Poai eu ce sa zic si eu am probleme la fel dar eu trec peste nu suint genulcare sufar acum toata viata pentru o fata dar imi pare rau ca alti asi bat joc de ea...

| iuly_1320 a răspuns:

Salutare am cunoscut si eu o fata prin parc m-am bagat an seama cu ia neam cunoscut etc a 2 zi ne-am intalnit am anceput sa ne plimbam sa mai vb si am luat-o de mana m-am cam ancurcat putin da trecusem peste asta si am ancercat sa o sarut mea esit da dupa aceea nu a mai vrut si la plecare am pupato pe obraz si seara intrasem pe mss si am antrebato dc sa ferit si mea ras ca nu a facut bine noi trebuia sa nea mai cunoastem si tot asa si eu cam m-am andragostit de ea adica cu cat trecea ziua simteam ca tin mai mult la ea si am antrebato cand putem sa ne mai vedem si ea mea rs ca joi ai ocupata viner nu are timp si ca sambata si duminica ploua si nu are chef chatterbox va rog dati-mi si mia un raspuns cum sa o cuceresc sa o fac sa se andragosteasca de mine mersi mult

| cipri_7523 a răspuns:

Acum cativa ani incepea sa-mi placa de o fata si m-am tinut de ea un an de zile dar greseala mea a fost ca nu eram eu insumi si ea era putin mai mica ca mine dar surpriza anul urmator chiar daca anul precedent nici nu se uita la mine anul acesta mi-a zis ca ma iubeste si avem o relatie de durata si foarte frumoasa dar asta nu inseamna ca asa trebuie sa faci si tu fiindca nu toate fetele sunt la fel daca vrei sa vezi daca te place poti sa pui pe un coleg sa vorbeasca de tine in prezenta ei sau sa o intrebe el daca ii place de tine sa nu fi dezamagit daca ea zice nu fiindca ea nu-si va dezvalui sentimentele oricui poti sa-i pui un biletel in ghiozdan si sa zici ceva frumos sau poti sa fi tu insuti si sa te comporti cu ea fiindca tu nu poti sa zici ca nu te place ea nu simte nimi in momentul acela fiindca nimeni nu s-a indragostit de cineva asa imdiat poti incerka si uh ceva sper ca te-am ajutat BAFTA MULTA!

| Dimka_4196 a răspuns:

Daruiestei totu ce doreste, intrai in voie, kadoneza niste jukarii de pluj, niste flori, atragei atentia ei chiar daca ea nu face asta...si peste o perioada spune-i ca numai poti sa continui asa daca nu se schimba, si da-i pace. Peste o luna сel mult sa vazi cum ia se intoarce la tine. Principalul este ca dela inceput trebuie sa-i dovedesti ca nu poti fara ia si sai dai totu ce nu poate da nimanui, Bafta! :-D

| AndyDEvil a răspuns:

Nu prea stiu oricum sunt in aceeasi problema deci:HELP ME SOMEBODY! PLEASE

Alte răspunsuri
| nick19 a răspuns:

Afla ce ii place cel mai mult... arata-i k chiar o iubesti

| tiptop a răspuns:

Sunt doua modalitati 1:o inviti in oras 2:faci sex cu ia daca nu merge cu varianta 1 o aplici pe a doua

| aminn a răspuns:

Foarte simplu... laughing urmati pasii urmatori : 1- Cunoaste-i anturajul, lumea e mica, imprieteneste-te cu cativa. 2- Iesi cu acei cativa de cateva ori si formeaza-le o impresie minunata despre tine. 3- Ei sigur se vor duce sa zica grupuli peste ce persoana au dat si in curand vei fii invitat la o petrecere, du-te... nu fii fraierwinking 4- Fata pe care tu o placi dar ea nu te place va fi acolo asteptand baiatu misterios despre care tot s-a vorbit. 5- Cand vei intra va fi un shok pentru ea, poate ca nu va vorbi cu tine 1-2 ore dar crede-ma ca intr-un final te va intreba cum i-ai cunoscutwinking 6- fii inteligent si nu ii spune motivul adevarat, spune-i ca voiai sa iesi din cotidian si ca desi nu stiai ca noii tai prieteni o cunosc, te bucuri ca sunteti acolowinking 7- Pasul critic aici... dupa party incearca sa fii tu ala bunu si condu-o acasa ( ideeal ar fi sa ai si masina ) 8- Nu incerca sa o saruti, a 2-a zii cheam-o in oras si vorbiti despre party apoi plimbati-va si spune-i ca o placi intr-un mod cat mai subtil... (NU BATE mai mult de 1 apropo)... in rest totu va fi de la sine, aveti increderewinking

| Marius_3713 a răspuns:

Am o fata draguta rau si nu ma ia deloc in sema vreau raspunsuri pls cum so cuceresc!?

| DaKilla a răspuns:

Habar n-am,,,,,,,

| blade06 a răspuns:

Frate vreau sa cuceresc o fata si nu-i din cosntanta si imi zici ca putem vb si vrea si fapte dar nu mai stiu mai nimc acum. ajutati-ma va rog. bagati id bladefast4 pls

| Desty_Stefanut_1996 a răspuns:

Salutare
am si eu o intrebare
un prieten al meu este cu o fata
pe care o plac, ce sa fac ca sa o cuceresc?

| Atat_Alex_1995_h3u0 a răspuns:

Asta tot incerc si eu da nu prea imi iese sunt prea timid si asta strica relatia Fata - Baiat trebuie sa ai curaj si sa o intrebi in fata daca te place daca zice nu atunci cred ca poti sa iti iei asta din cap tu poti sa o placi in continuare dar sa nu ai mai spui ei ceva legat de asta am observat ca le enerveaza la culme!

| bujdelino a răspuns:

La mine treaba ii nasoala...fata de care imi place la nebunie are si prieten cu care ii pe bune,desi ei nu prea se inteleg se cearta mai mereu din orice el crede ca ea e proasta si ii zice in fata...o cunosc de ceva vreme si tot imi spune ca nu mai suporta si ca o sa plece de la el ,,,eu iam dat de inteles ca oplac asa mai pe departe ajutando la mai multe treburi.cum sa fac sa ma opropii de ea si mai mult

| einsteinjunior a răspuns:

Pei eu am incercat in felul urmator:
1.Incearca o perioada sa nu o mai bagi in seama... daca vine ea la tine si iti zice sau daca vb cu prietenul tau cel mai bun doar ca sa te faca gelos inseamna ca te place daca nu GHINION

| Marius_5862 a răspuns:

Hey oamenlilor, am si eu o fata draguta rau in clasa dar nu ma ia deloc in seama dar vreau sa ma conbin cu ea CE SA FAC! Help me pls!

| Yonick a răspuns:

Heyy. poate ma ajutati si pe mine, please! imi place de o fata extrem de tare, si am fost cu ea la o plimbare prima seara i-am spus ca imi place de ea, sunato a doua oara sa iestim la plimbare a zis ca n-are timp si hai poate alta data.