| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi tu. fate prieten cu ea, vorbeste cu ea si dupa ce sti ca te cam place si si tu si vedeti ce iese succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti o fata pe care o plac... cred ca si ea ma place dar cum sa fac daca ea are un program incarcacat cum ar fi de exemplu ca practica un sport cum o mai invit in oras daca e mereu ocupata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sai intri in inima...adica sa fii mai mult timp cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu flori cu bomboane si cu dragostea din tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i akorda atentie o perioada, ea va vedea ca ti-a pierit interesul tau fata de ea si va incerca cu fel si kip sa-ti atraga din nou atentia, daca nu-i esti indiferent.Crede-ma daca fata stie ca baiatul o place chiar s nu aiba sentimente reciproce fata de el, oricum nu va fi indiferenta fata de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o inviti undeva, dar spune-i asta doar intr`e 4 ochiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar trebui sa stai de vorba cu niste prietene de ale ei si sa arati un pic niste fite si daca ea vine si se baga in seama cu prietenele ei atunci te place dar daca te baga in seama pe tine si rade la glumele tale e innebunita dupa tine.Asculta sfatul meu. La mine a tinut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbesti cu cei mai buni prieteni ai ei si afla mai multe despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o cuceresti cu tactica si ligica si sa nu ii spui din prima fava ca esti indragostit de ea dupa un timp sa vezi cum merg lucrurile si de ziua ei sa nu ii faci cadou un parfum fiindca s-ar putea sa o dai in bara din prima o floare, un inel. si sa nu fii gelos incearca sa fii mai romantic sa fi mai glumet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te dupa alta man las-o draq de fata... ce te chinui la cele care nu isi dau seama ca este worshipedhappy lasalo draq si gaseste una care e la fel ca tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poate ajuta si pe mine cineva, eu sunt mai timid si nu prea am curajul de a sta langa o fata si a vb cu ea dar imi place de o fata din cls de la mine si cred ca si ei ii cam place de mine da nu am curajul sa-i spun ce simt pentru ia va rog daca puteti sa-mi spuneti si mie ce sa fac (dati-mi un raspuns la ID havi_predator va rog eu mult )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incerci sa ajungi la ea prin intermediul altei persoane, faci rost de nr ei de tel, comunivci un timp cu ea, ai faci complimente, si ai dai intalnire.asta e tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place si mie o fata aproape de o varsta de mine da nu stiu daca ea chiar ma place. ce ar trebui sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problema incerc sa cuceresc o fata vorbesc cu ea increc sa o bag in seama pe mess oriunde dar de cate ori vorbesc cu ea nu prea imi raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca la alta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te comporti normal si sa nu te dai mare doar sa faci lucruri bune pentru ea si va veni singura la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba asa credeam si eu despre o fata ca nu ma place pana am prins-o intr-o zii singura si mo chemat la ea acasa si iti imaginezi, m`o mai invitat da am crezut ca glumeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate. faza cu cofetaria nu mai merge de pe vremea lui ceasca.sunt si eu intr-un fel de situatie asemanatoare. mie imi place o fata da nu stiu daca ma place ea.am fost impreuna si m-am despartit de ea nu mai stiu de ce. si mai e faza cu las-o balta.cam greu cand iti place o fata mult si zici so las... worried. vine cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost cu o fata si ea m-a parasit, dar nu stiu dc am intrebat-o si a spus ca nu mai vrea. Ce sa fac ca so recuceresc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Las-o, mai sunt fete. Nu se termina lumea dupa o fata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu insuti ma... daca chiar te place o sa fiti impreuna crede-ma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io am 11ani sai am fost cu toate fetele din clasa unele mau placut altele nu dar tot au iesit cu mine oricum la sfarsit cand va veti desparti de aceaa fata o sa va duca la bautura toata chestia asta daca nu va iese contactati-ma pe emaylul adisor_cata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda... Sunt eu insumi si vin ele singure la mine. Ce-l putin mi-a mers de cateva ori.Incercati si s-ar putea sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I supui ca esti tot ce simtit pentru ea ca o iubesti cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer e greu sa cuceresti o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sicer e cam greu sa cuceresti o fata o stiu pe piele mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vrea alta pentru asta-i facuta viata sa o traiesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intai trebuie sa o convingi pe acea fata frumoasa sa faca o poza cu tine. daca accepta sa faca o poza cu tine inseamna ca ai sanse la ea, daca nu face poza cu tine e clar ca nu ai sanse la ea. SIMPLU...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simpla chestia incearca sa te apropii de ea cat mai mult si sa stii ce ii place pentru a putea vorbi despre acele lucrurui
Nu incerca sa fii mai insistent si nu o face sa creada ce esti ratat
IAr intr-un final dupa ce te-ai apropiat destul de ea o cnduci acasa si de abia atunci o intrebi daca vrea sa stea cu tine
Daca nu accepta atunci renunti si tu si poti sa astepti cam vreo 2 saptamani si dupa iarasi o intrebi dupa ce o conduci acasa
daca iti va zice da atunci o saruti repede si te uiti in ochii ei adanc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa o convingi sa faca o poza cu tine, daca accepta sa faca o poza cu tine inseamna ca ai sanse la ea daca nu accepta sa faca poza cu tine inseamna ca nu ai sanse la ea.