| agbdlkid a întrebat:

Cum sa dezvirginezi o fata ca sa fie cel mai putin dureros?

Răspuns Câştigător
| Sexualitate a răspuns:

Îmi spun că ai în vedere ca fata să resimtă o durere minimă, nu? E bine să afli, mai întâi, că durerea respectivă variază de la fată la fată sau, altfel spus, de la himen la himen şi în funcţie de cât de pregătită este fata pentru coit. E bine să o dezvirginezi atunci când vrea ea (sau şi ea), să aveţi un preludiu suficient de lung şi bogat, astfel încât ea să fie cât mai excitată. Şi să ţii seama de sugestiile ei, chiar dacă eşti de părere că "nu ştie ce vrea".

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cea mai buna pozitiept. a dezvirginiza este pozitia misionaruluithinking, parca asa senumealaughing. Oricum era ceva in genul ala.Si cu un preludiu mai intens inainte, poate nu o so doara asa de tare.

| foxi a răspuns:

Cu limba!

| R_8074 a răspuns:

Oricum o s.o doara, insa doar la intrare. Prima oara cand faceti sex, de fiecare data cand o bagi, doare, dar in rest e placere. Cel putin la mine asa a fost. Si cu cat e mai excitata cu atat se dilata si mai mult vaginul

Răspuns utilizator avertizat
| rony a răspuns:

Cu rabdare dar mi-e teama ca o sa poti face lucrul acesta fara sa ai experienta.

| Sexualitate a răspuns:

Îmi cer scuze, linkul postat anterior nu mai funcţionează. Acum este valabilă adresa pe care am trecut-o la profil.

| Alex_2041 a răspuns:

Incerci sa ai un preludiu mai lung incerci cu limbutza apoi 1 deget 2 si o mai ixciti putin si treci la actiun e succes :X