| Maryusik_Maryus_1998 a întrebat:

E dureros cand dezvirginezi o fata?

8 răspunsuri:
| Dantewashere a răspuns:

Da.

| Ionescu417 a răspuns:

Depinde de baiat daca eu bagi ca animalu dalaughing

| Azµre a răspuns:

Dacă fata nu este pregătită, este speriată, nu se simte și nu este excitată, va apărea dureri, dacă femeia este excitată durerile sunt diminuate de către serotonină şi de dopamină, care reduc durerea din organism. Prin urmare poate fi durere la primul act sexual, sau poate fi plăcere. Aici depinde de parteneri, și de când își încep viața sexuală și cu cine. Dacă una începe la 14-15 ani cu unu de 20-21 de ani cred și eu că plăcere nu va mai simți. Organismul nu este complet dezvoltat la 13-14-15 ani și nu este pregătit de sex.

| Ro0oBerT a răspuns:

Da este dureros cand dezvirginezi o fata si la baieti este dureros, prima data

| Azµre a răspuns (pentru Ro0oBerT):

Nu există durere la băieți este o prostie!

| GoguSteriade a răspuns (pentru Azµre):

Poate a fost pasiv si i-a urcat cineva namolul in roaba, mai stii?

| Azµre a răspuns (pentru GoguSteriade):

rolling on the floor

| Roore a răspuns:

Daca e superuscata si tu o ai supermare si o introduci brutal si violent atunci da. Dar asta e mai degraba viol decat sex, dar cine stie, poate esti mai sado-maso.