| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ta dezvirginezi? e dureros?

6 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Incearca sh vei vedea cum e dureros sau nutonguetongue

| Onn3 a răspuns:

Cu penisul, eventual un castravete daca n-ai gasit asa ceva pana acum laughing)))

| sandra2012 a răspuns:

Singura sau cum? Ca nu inteleg. Da, normal ca e dureros depinde de himenul tau cat de elastic este. Dar de obicei e dureros, in cele mai multe cazuri.

| LiK3 a răspuns:

Pentru orima intrebare raspunsul este simplu si pentru a doua da.99
doar prima oara

| extaz32 a răspuns:

Mai depinde si de cel care te dezvirgineaza...dar totusi doare cat de cat

| zumareL a răspuns:

Incearca bagandu-ti un bat in cur, sa-mi zici ce rezultate ai avut.