| kaileemckenzie a întrebat:

Cum sa fac ca sa vorbeasca un baiat care nu ma cunoaste cu mine...sau ce sa fac ca sa vorbeasca cu mine sau macar un simplu salut asa din senin ca nu mai pot sad

Intrebare adresata baietilor, desigur orice raspuns bine primit! big grin
Funda kiss >big grin

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Daca tu nu il bagi in seama el de ce ar face-o?
Atragei atentia, intra tu in vorba cu el si chestii din astea.
Bafta!

| ciufuliiciii a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa va cunosteti, poate apoi deveniti prietenii si apoi cine stie chiar mai mult, nu ezita, baga-l tu in seama, dar bine inteles mai intai afceti cunostinta! sper ca te-am ajutat, funda?happy

| daisy123 a răspuns:

Cand treci pe langa el fa te ca te impiedici si sa i ai si ceva in mana ..asa ca in filmele americane laughing