| Step_3834 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa ma placa adica am intrebat-o daca ii place de cineva si a zis ca nu. deci...
adica vorbesc cu ea glumesc mai iesim din cand in cand in oras mai multi printre care si ea
Va rog niste sfaturi utile daca aveti chef de misto mai bine abtineti-va DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Pai nu o poti obliga sa te placa.dar iti poti da seama daca te place tongue [dupa cum te priveste, daca zambeste cand vorbeste cu tine, daca se baga cu tine in seama mai mereu] daca e pozitiv la astealaughing invit-o in oras sa fiti doar voi 2smug
Succes:X

| Banu_Sebi_1995 a răspuns:

Frate asa faceam si eu cu o fata si intr-o zii am luat-o si i-am vorbit intre 4 ochii acum suntem impreuna deci nu vreau Funda sunt multumit ca te-am ajutat

| Stalker2121 a răspuns:

Continua sa fi glumet(dar nu exagerat), fa-i complimente, si gaseste momentul potrivit ca s-o intrebi daca te place. Daca zice NU lupta pentru ea! Dar nu o forta sa te iubeasca! Bafta!