| Ionescu417 a întrebat:

Vorbesc de o luna cu o fata.Am iesit in oras de 3 ori pana acum.Ne intelegem bine zic eu.Imi place foarte mult de ea.Aseara am intrebat-o daca vrea sa iesim intr-o zi in oras pentru ca trebuie sa ii soun ceva si a acceptat.Am de gand sa ii spun ca imi place de ea. Vreau sa ii cumpar un buchet de flori si o ciocolata si sa o scot in oras.Ma tot gandesc cum sa ii spun...cum sa incep.Sa ii dau florile cand ne intalnim sau cand o conduc acasa? Imi pun 100 de intrebari happy. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi! Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Chiam-o sa va plimbati pe undeva, apoi oferate sa o conduci pana acasa si cand ajuge-ti la destinatie, o privesti frumos, ii zimbesti si o saruti.

| AlexCristi97 a răspuns:

Fii natural orice ai face. Nu ii da flori daca nu simti sa faci asta. Nu incerca sa pari altcineva, fii tu. Nu te mai ingrijora deoarece nu rezolvi nimic, relax. Nu stiu cati ani ai dar daca esti sub 18-20 de ani parerea mea e ca cel mai bine e sa o scoti la o cafea/suc intr-un local dragut decat sa o duci la restaurant.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Du-o la un restaurant. Intalneste-te cu ea intr-un parc, plimbati-va putin. Apoi o duci la restaurant, unde la masa voastra o asteapta un buchet de flori. Se va bucura foarte tare, mai ales ca nu se va astepta din moment ce deja te-ai intalnit cu ea in parc si v-ati plimbat o vreme. Spune-i dupa ce ai vrut sa vorbesti cu ea. happy Multa bafta, sper ca te-am ajutat. Sunt fata si as fi bucuroasa daca as fi in locul ei sa primesc o asemenea surpriza.
Funda? laughing