| Altcinevacineva a întrebat:

Cum sa fac o fata sa ma placa! Ea este foarte desteapta si eu nu sunt asa stralucit la invatatura! Familia mea se intelege foarte bine cu familia ei! Am incercat totul:flori,ciocolata,cadouri,dar nimic! Am vorbit pe mes. pe facebook! Eu sunt foarte manierat si educat, blond, inalt si cu ochii albastri! Va rog ajutati-ma pentru ca eu nu mai stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Devino stralucit la invatatura, impresioneaz-o pe aceasta cale. O fata inteligenta nu este impresionata de cadouri, ciocolata, astea sunt chestii materiale, lipsite de importanta, si le poata cumapara si singura. Florile sunt bune, dar nu compenseaza ideea ca barbatul iti este inferior intelectual. Demonstreaza-i ca esti foaret inteligent si ca ai performante intelectuale mai bune ca ale ei. Asa te va admira si vei avea o sansa. Nu poti incerca sa cuceresti o femeie care iti este mult superioara intelectual, se va plictisi in doua zile alaturi de tine si se va rusina sa iasa impreuna cu tine.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca spui ca fata este si desteapta, atunci se pare ca, momentan, nu mai ai ce face, chiar daca esti blond cu ochi albastri.

| raresandrey a răspuns:

Las-o balta nu merita, fii tu insuti, daca te place te va accepta asa cum esti. Dupa tramvai si o femeie sa na alergi niciodata vine altu sau alta.

Răspuns utilizator avertizat