| Anonimatul87 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa steie cu mine?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ani si ce ii oferi!

| Anonimatul87 explică (pentru Violleta2022):

E in clasa cu mine!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimatul87):

Si voi sunteti clasa a 3-a, sau a 6-a?
Ca "steie" nu-i batut in cuie si ar trebui sa stii pana la varsta asta ca nu poti forta sau convinge pe cineva sa stea cu tine, daca ea/ sau el nu vor sa stea!
Dar, daca te rogi frumos de persoana respectiva si ii arati cat de mult o apreciezi, ar putea sta de buna voie.

| mihai69 a răspuns:

O chemi la tine și îi furi toate hainele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sa steie" nu prea poate, dar SA STEA, se poate.

| Eduard196 a răspuns:

Ii canti manele de dragoste!

| alasca444 a răspuns:

Să înveți limba română prima dată și după poate o să ai toate gagicile la picioarele tale!

| Tulceanu a răspuns:

Marcă i banetu en gros si trimite o la Mall singură după aia duo la plaja in Caraibe, Maldive, Tenerife mai zi si tu vreo două. Si după aia o să steie numa cu tine.