| DeLLyA_4905 a întrebat:

Este o intrebare pentru baieti. Cum as putea sa cuceresc un baiat mai mare decat mine, cu 2-3 ani care nici macar nu stie ca exist? Va rog sa ma ajutati! :X

Răspuns Câştigător
| Psychofuckingsocial a răspuns:

EEH. big grin cam greu dar incearca ceti zic acum:
1.Stai mai mult pe langa el vezi ce prieteni are sau prietene si vb cu ele si intereseaza-te de el.
2. Fa cumva sa faceti cunostinta cu el si sa va cereti id`urile baga si u de alea:,, No mai vb. dar stai care`i id tau...'' happy
3.Intra pe mess ia`l asa la vb ce faci, cum esti? si mai pe la sfarsit ii spui sentimentul da nu ca. :,, NO ma vezi ca te iubesc. tu?'' ia`l asa cu,, tandrete''.

P. S:La mine a mers >big grin

3 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Eu as zice sa nu te chinui.nu de ceva dar avand in vedere ca nici nu stie ca existi mie imi e ca daca iti dau vreun sfat mai mult te faci de ras, daca ziceai ca iti place de un baiat mai mare si te stie si umblii des ...atunci da. Dar cu el nu cred ca ai sanse daca vrei eu iti zic.Trimite'mi un mesaj pe privat daca chiar vrei...

Sper ca te'am ajutat. by3

| angel4v3ryour a răspuns:

Pai arata-i ca existilaughing

| TabooR a răspuns:

Intra in viata lui arata-i ca-l iubesti nu te da batuta si nu conteaza varsta in dragoste