| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Cum sa fac sa iasă mai tare in evidenta penisul sculat în pantaloni?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care penis? La varsta ta ii poti spune doar puță. Asta daca nu te-ai dat mai mare pe site.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, la 12 ani nu are ce sa se vada oricum, ca ala nu-i inca penis, doar o putulica!

| cristimihailov a răspuns:

Bagi un carnat uscat langa si gata...

| vocea a răspuns:

Salut, ca sa faci asta iti trebuie niste pantaloni mai stransi pe tine

| FaraNumePls a răspuns:

Tu nu ai penis inca, tu ai putulica. Dar dacă tot vrei încerca să nu porți chiloți și să ai pantaloni mai strânși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pui într o parte, dar de ce ai vrea asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu purta pantaloni, in niciun caz sa nu porti chiloti. Daca faci ce ti-am zis eu, mai mult ca sigur nu vei ramane neobservat si vei iesi in evidenta.

| KanezuY a răspuns:

Sa te masturbezi des, ca sa iti intaresti penisul.

| Psychothic a răspuns:

Ai nevoie de niste pantaloni foarte elastici si din material cat mai usor.
De asemena poti face exercitii cu penisul,ridicand de el si incordandu-l cu o greutate pe ea, preferabil o femeie.
Introducandu-ti penisul in vagin, vei incerca sa-l incorzi puternic si sa ridici de el cat mai mult posibil.
La final scoti penisul si il ungi cu pasta de dinti, compozitia pastei intarindu-i celulele genitale ale organului reproducator.
Iar la final, nu te vei masturba 3 luni si nici nu vei face sex. ceea ce pentru tine nu ar fi asa greu(partea cu sexul)
Iar acum ca porti pantalonii moi, penisul fiind antrenat, cand vezi o fata, ti se va intari scula si femeia va saliva si va dori sex imediat cand va vedea ce penis puternic ai!
Cam asta ar fi partea teoretica.
Asa intrebare, asa raspuns!

| anamariarot a răspuns (pentru Psychothic):

Cand incepusem sa-ti citesc raspunsul ma gandeam "ba, frate, asta n-are toate tiglele pe casa". Hahaha laughing

| Psychothic a răspuns (pentru anamariarot):

Numele meu spune totul. big grin

| Ovi_Ovi_1996_PBCL a răspuns:

Scoate-o din pantaloni!