| unaboona a întrebat:

Cum sa fac sa il contactez pe fostul meu din nou fara sa par disperata dupa el...ne-am despartit de curand si acum imi dau seama cat il iubesc si ce greseala am facut., noi nu mai tzinem legaturaa...cum as putea sa-l contactez prin mess, telefon, fara sa par o obsedata?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa ii scrii un msg in care sa i spui ca iti pare rau si ca tii enorm de mult la el.isi va da seama despre ce e vorba. smug
succes! :*

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie să fi sinceră şi cred că va aprecia asta. Spune-i exact ce ne-ai spus nouă, sună-l întreabă-l ce face şi ai să vezi reacţia lui. După felul în care-ţi vorbeşte îţi vei da seama dacă mai simte ceva sau nu pentru tine. Dacă da, atunci spune-i că îl iubeşti şi întreabă-l dacă simte la fel! E simplu, lasă orgoliu sau ruşinea! Nu pari obsedată dacă-i spui omului cu care ai fost că-l iubeşti. Baftă!

| ATHOS a răspuns:

Uite care cred eu ca este varianta optima : il suni, stabiliti o intalnire si recunosti faptul ca ai gresit, incerci sa-i demonstrezi cat de mult il iubesti,...
Uita-te la mine! Sunt frumos, destept, educat, etc. Eu sa fiu in locul lui as aprecia foarte mult sinceritatea, corectitudinea,...
Sper, din toata inima pentru tine, sa fii suficient de inteleapta!
Bafta!

| Barbie_9570 a răspuns:

Ehh, ce aiureaaa...NU prin mesaj. Suna-l si spune-i ca vrei sa vorbesti cu el, si apoi eventual sa va intalniti undeva.
Ii spui ce simti... si apoi vezi ce zice si el.
E posibil sa va impacati daca v-ati certat dintr-o prostie si mai ales daca te iubeste.

:* Bafta :*