| EvaLove a întrebat:

Cum sa fac sa imi intarzie menstruatia? fara sa iau anticonceptionale

7 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Mi se pare ca sunt pastile in farmacii. Du-te si spune-i farmacistei, si o sa iti dea niste medicamente care o sa iti intarzie menstruatia pentru cateva zile.

| RaZ4Ing a răspuns:

Racesti la ovare. si o sa iti intarzie...

| TrendyHedgehog a răspuns:

Racesti la ovare.Eu am racit la ovare si mi a intarziat aproape o luna.Totusi nu iti recomand.Dar app dc ai vrea sa iti intarzie?

| DanielaIoana a răspuns:

Nu poti. am intrebat si eu luna trecuta in farmacii, si a zis farmacista k de la anticonceptionale se deregleaza tot corpul, si alta solutie nu este pentru intarzierea menstruatiei. doar daca faci dragoste si ramai insarcinata, dar nu cred ca vrei asta.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMaria1453 a răspuns:

Nu prea poti... menstruatia e ceva natural

| Cristina45 a răspuns:

Dc ai vrea sa faci asta?straight face