| larrii a întrebat:

Cum pot face sa imi intarzie menstruatia? Dar sa vina mai devreme? Multumesc happy ( fara anticonceptionale)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Ciclul menstrual este un ciclu biologic din organismul tau determinat hormonal, exceptand factorul hormonal acesta nu se poate modifica decat in cazuri extreme(boli, carente severe etc) deloc benevolente organismului

| Azµre a răspuns:

O poti intarzia cu fiole de vitamina K iei 2-3 fiole si intarzii dar nu stiu cat acum sa-ti zic 2-3 zile cam asa.

| BetyKittyArr a răspuns:

Acest lucru nu se poate... depinde doar de organismul tau... sper ca te-am ajutat happy