| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce trebuie sa iau ca sa imi intarzie menstruatia? (FARA ANTICONCEPTIONALE SI VITAMINA K).
Si cum procedez
(Sa fie gen antinevralgic parasinus, din astea care sa nu dauneze dar cu efect)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tarie, cateva gurite pe zi

| Adelyna06 a răspuns (pentru Adry05):

Gen Tuica? laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Adelyna06):

Nu știu, eu de whikey și cognac știu, dacă se include și țuica în categoriile ăstora, da.

| Sonia822 a răspuns:

Exista o cale, dar, evident, te va imbolnavi. Sanatatea ta e mai importanta decat martalogul ala care vrea sa te babardeasca cand nu e indicat.

| AndreiGigg a răspuns:

Nu, în afară de anticoncepționale nu ai cum sa faci să îți întârzii menstruația. Totuși aș recomanda sa vizitezi un doctor pentru mai multe informații.